Şimdi Üye Ol ve 10 USDT Kazan Üyelik Oluştur
Şimdi Ücretsiz Üye Ol Ve Anında 10$ Kazan! Sürpriz Hediyelerimiz Ve Kampanyalarımızdan Faydalanmak İçin Bizi Sosyal Medyadan Takip Edip Mobil Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın!

Duyuru

İnvesent'e Hoşgeldiniz! Yeni Yatırım Paketlerimiz ile Hemen Kazanmaya Başlayabilirsiniz.!

Hakkımızda

Hakkımızda

Yüksek Getirili İnvesent Stake Platformu

İnvesent.com, İngiltere ve Amerika merkezli İnvest Archerfield LLP şirketinin bir platformudur. Finansal alanda faaliyet gösteren şirket, blockchain teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, 2013 yılından itibaren blockchain teknolojisi ve kripto finansal faaliyetlere yönelmiştir. Halihazırda 15 ülkede blockchain geliştirme ofisleri bulunan şirket, dünyadaki finansal dönüşümü kavrayıp kendi bünyesinde faaliyet alanları oluşturarak, bu finansal dönüşümün kilometre taşlarından biri olmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Dijital çağa ayak bastığımız bu dönemde uluslararası dijital finans sisteminin öncü taşıyıcısı olma misyonumuz omuzlarımızda yükseliyor. Blockchain teknolojisinin her alana uygulanabilirliğini ve her alanda  kullanılabilirliğini kanıtlamak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğe emin adımlarla yürüyebilmek için insan odaklı çalışıyoruz. Departmanlarımızı geliştirirerek kazan-kazan anlayışıyla kripto stake hizmetleri sunuyoruz. Dijital finansa inanıyoruz ve kripto ekosistemi içinde yatırımcılarımızla birlikte büyüyen bir topluluk olmaktan gurur duyuyoruz.