Şimdi Üye Ol ve 10 USDT Kazan Üyelik Oluştur
Şimdi Ücretsiz Üye Ol Ve Anında 10$ Kazan! Sürpriz Hediyelerimiz Ve Kampanyalarımızdan Faydalanmak İçin Bizi Sosyal Medyadan Takip Edip Mobil Uygulamamızı İndirmeyi Unutmayın!

Duyuru

İnvesent'e Hoşgeldiniz! Yeni Yatırım Paketlerimiz ile Hemen Kazanmaya Başlayabilirsiniz.!

SSS Sayfası

SSS Sayfası

Sorularınızı keşfedin

İki cüzdanla nasıl çalışır?
Cüzdanlarınızı sisteme kaydederek hızlı şekilde ödeme alabilir ve yapabilirsiniz.
Manuel para yatırma seçeneği var mı?
Evet. Mevcuttur.
Para nasıl çekilir ?
KYC onayınızı tamamladıktan sonra çekim yapabilirsiniz.
Sıralamamı nasıl geliştirebilirim?
Yatırım yaparak sıralamanızı geliştirebilir, ek kazançlar sağlayabilirsiniz.
Kilitli ve Kilitsiz Stake Programları nasıl çalışır
KİLİTLİ STAKE:

Bu başlık altında yer alan programlar, söz konusu dönem süreleri (15-30-45-60-90-120 gün) tamamlandıktan sonra stake oranları ve yatırımlarınız doğrultusunda otomatik olarak sistem tarafından hesaplanır ve hesabınıza ana yatırım bakiyeniz dahil olarak kârınız ile birlikte yatırılır. Mevcutta seçilen Stake programının süresi tamamlanmadan iptal edilemez (ilk 30 dk hariç).

KİLİTSİZ STAKE:

Bu başlık altında yer alan programların dönem süreleri saatlik (60 dakika) ve günlük (24 saat) olmak üzere ikiye ayrılır. Bu programların özelliği süresiz olmasıdır. Seçmiş olduğunuz program, siz yenilemeden otomatik olarak yenilenir ve böylelikle günün her saatinde vakit kaybetmeden yatırımlarınız katlanmaya devam eder. Program siz iptal etmediğiniz sürece ömür boyu devam edecek ve seçtiğiniz süreler her tamamlandığında kârınız otomatik olarak hesabınıza yatırılmaya devam edecektir. Programı ilk 30 dakika içinde iptal edilebilirsiniz. Programı tamamen iptal etmek ve ana yatırım bakiyenizi geri almak isterseniz Canlı Destek hattımız ile iletişime geçebilir ve 7/24 destek alabilirsiniz.

We are proud to be a community that grows every day, you can join us with great confidence.